отдела образования, спорта и туризма Пружанского райисполкома

Организация летнего отдыха

Приглашаем принять участие…

Мерапрыемствы

Дата

Час правя-дзення

Месца правядзення

Клас

Адказныя

Спартыўныя гульні

кожная

2 субота

18.00

20.00

спартзала

вуліца

1-8

Прыступчык Т.П.

Паход на возера в.Крыніца

01.06

з 10.00

лес

6-8

Чарвяк Г.А.

Жаўнярчук Л.В.

Кулеша В.М.

Паход у лес. Тэрыторыя Белавежскай пушчы

01.06

з 10.00

 

лес

1-5

Берднік Л.В.

Пстыга А.К.

Гуц І.І.

Бондар А.М.

Конкурс малюнкаў  на асфальце “Няхай заўжды  будзе сонейка”

0406

10.00

11.00

школа

1-8

Чарвяк Г.А.

Гуц І.І.

Гульня-падарожжа “Нацыянальныя паркі Беларусі”

05.06

11.00

13.00

школа

1-8

Кулеша В.М.

Валейбол

05.06

12.00

14.00

спартзала

5-8

Жабрун А.А.

Гадзіна пытанняў і адказаў  “Славутыя землякі роднага краю”

06.06

10.00

11.00

школа

1-8

Жаўнярчук Л.В.

 

Дыскусійныя арэлі “Камп’ютараная залежнасць або дзеткі ў сетцы”

07.06

10.00

11.00

школа

5-8

Сіплівы Н.У.

Дзень Нептуна

08.06

з 12.00

вуліца

1-8

Прыступчык Т.П.

Гутарка “Што такое сапраўдная дружба?”

11.06

10.00

11.00

школа

1-8

Пстыга А.К.

Настольны тэніс

12.06

12.00

14.00

тэнісная комната

5-8

Прыступчык Т.П.

Акцыя “Спяшаемся на дапамогу кнізе”

13.06

10.00

12.00

бібліятэка

1-8

Чарвяк Г.А.

Бондар А.М.

Прагляд відэаролікаў “Як мы можам дапамагчы іншым”

14.06

10.00

12.00

камп’ютарны клас

5-8

Бармута Н.Г.

Гульнёвая праграма “Тата і я”

 

15.06

з 12.00

вуліца

1-8

Сіплівы Н.У.

Жаўнярчук Л.В.

Віктарына “Ці ведаеш ты прыроду роднага краю”

18.06

13.00

14.00

школа

1-8

Кулеша В.М

Спаборніцтвы “Камічны футбол”

19.06

з 12.00

вуліца

1-8

Бондар А.М.

Акцыя “Дзень заботы”

20.06

з 12.00

вуліца

1-8

Кулеша В.М

Гутарка “Адкуль узялася назва скейтборд? ”

21.06

10.00

11.00

школа

1-8

Бондар А.М.

Вусны часопіс “Мы перамаглі” да Дня памяці ахвяр ВАВ

22.06

10.00

11.00

школа

1-8

Кулеша В.М

Дыскусія “Што такое сапраўдная дружба?”

25.06

10.00

11.00

школа

1-8

Бондар А.М.

Гульнёвая праграма “Вясёлая карусель”

26.06

11.00

12.00

вуліца

1-8

Кулеша В.М

Гульня-падарожжа “На рыбалку”

27.06

10.00

11.00

школа

1-8

Бондар А.М.

Рухомыя гульні

28.06

11.00

12.00

вуліца

1-8

Кулеша В.М

Мастацкі конкурс “Любімы герой кнігі”

29.06

12.00

школа

1-8

Бондар А.М.

Вусны часопіс “Быў вызвалены 3 ліпеня наш Мінск, сталіца Беларусі”

04.07

14.00-13.00

ДК в.Крыніца

1-8

Клюкач А.В.

Гадзіна зносін “Выбачай нас, прырода!”

05.07

12.00-13.00

ДК в.Крыніца

1-8

Клюкач А.В.

Літаратурна-музычная кампазіцыя “Ах, якая над Гайнаю Купальская ночка”

06.07

12.00-14.00

ДК в.Крыніца

1-8

Клюкач А.В.

Конкурс фантазёраў “Знаю, умею, навучу”

11.07

12.00-

13.00

ДК в.Крыніца

1-8

Клюкач А.В.

Турнір знаўцаў “Тайны вакол нас”

12.07

12.00-

13.00

ДК в.Крыніца

1-8

Клюкач А.В.

Літаратурная гадзіна “Хлеб – усяго жыцця аснова”

13.07

12.00-13.00

ДК в.Крыніца

1-8

Клюкач А.В.

Піянербол

16.07

з 12.00

спартзала

1-8

Прыступчык Т.П.

Футбол

17.07

з 12.00

спартзала

1-8

Прыступчык Т.П.

Баскетбол

18.07

з 12.00

спартзала

1-8

Прыступчык Т.П.

Валейбол

19.07

з 12.00

спартзала

1-8

Прыступчык Т.П.

Настольны тэніс

20.07

з 12.00

спартзала

1-8

Прыступчык Т.П.

Летняе чытанне “Адпачынак з кнігаю”

25.07

12.00-13.00

ДК в.Крыніца

1-8

Клюкач А.В.

Дзень казкі

26.07

12.00-13.00

ДК в.Крыніца

1-8

Клюкач А.В.

Гутарка “Выхаванне прыгожым”

27.07

12.00-13.00

ДК в.Крыніца

1-8

Клюкач А.В.

Спартыўнае свята “Лепш за гор могуць быць толькі горы”

30.07

12.00-13.00

спартзала

1-8

Гуц І.І.

Гульнявая праграма “Тэлеманія”

31.07

12.00-13.00

школа

1-8

Гуц І.І.

Вусны часопіс “Сем цудаў света”

01.08

12.00-13.00

школа

1-8

Гуц І.І.

Пошукавы штурм “Замест курэння лепш …”

02.08

12.00-13.00

школа

1-8

Гуц І.І.

Тэматычны агенчык  “Я + Я = Наша сям’я”

03.08

12.00-13.00

школа

1-8

Гуц І.І.

Экалагічная гульня “Прырода і экалогія”

08.08

10.00-12.00

школа

1-8

Пстыга А.К.

Калектыўна-творчая справа  “Здаровы будзеш-  усё дабудзеш”

09.08

10.00-12.00

школа

1-8

Жабрун А.А.

Конкур малюнкаў “Мой родны кут …”

10.08

10.00-12.00

школа

1-8

Пстыга А.К.

Спартыўныя гульні “Мы за здаровы лад жыцця”

13.08

10.00-12.00

школа

1-8

Жабрун А.А.

Гульнявая праграма “У многіх странах пабываем, многа новага даведаемся”

14.08

10.00-12.00

школа

1-8

Пстыга А.К.

Амрэслінг

15.08

11.00

13.00

спартзала

5-8

Жабрун А.А.

Конкурс ролікаў сацыяльнай рэкламы “Аб’ект увагі”

16.08

10.00-12.00

школа

валан-цёры

Бармута Н.Г.

Займальныя моманты гісторыі

17.08

11.00

13.00

школа

1-8

Дронь Ю.М.

Літаратурны карнавал

20.08

11.00

13.00

школа

1-8

Жаўнярчук Л.В.

Матэматычныя забавы

21.08

11.00

13.00

школа

1-8

Сіплівы Н.У.

Выраб пано “Прырода і фантазія”

22.08

10.00-12.00

школа

валан-цёры

Бармута Н.Г.

Гульня “Кола ведаў”

23.08

11.00

13.00

школа

1-8

Леўчук Е.М.

Паэтычная гасцёўня “Ганаруся табою Беларусь”

24.08

11.00

13.00

школа

1-8

Жаўнярчук Л.В.

Настольны тэніс

27.08

11.00

13.00

спартзала

5-8

Жабрун А.А.

Акцыя “Падары кнігу школе”

28.08

 

бібліятэка

1-8

Берднік Л.В.

Конкурс “Лета і кніга”

29.08

10.00

12.00

бібліятэка

1-8

Берднік Л.В.

Казачная эстафета

30.08

10.00

12.00

спартзала

1-8

Берднік Л.В.

Вясёлыя старты

31.08

10.00

12.00

вуліца

1-8

Берднік Л.В.

 

Добавить комментарий